Menu

ASF EL16 “Adolfik” – galeria końcowa

4 listopada 2016 - Galeria modelu

Krzątanina wokół Międzynarodowego Przegladu Modelarskiego przerwała prace nad ASF EL16. W zasadzie brakowało tylko wycieraczek i kilku rdzawych kropek, niemniej musiałem poczekać na wszystkie te elementy z galeria końcową. Podsumowując: model sklejało się bardzo przyjemnie, bo jest perfekcyjnie opracowany. Mój błąd polegał na niedopatrzeniu przy przeskalowywaniu modelu i “umknęła” mi grubość linii ramek okiennych. Niestety są za grubę. Podjąłem próbe ratowania sytuacji i zamalować część na pomarańczowo, jednak nie odniosła ona skutku i wróciłem do pełnego malowania na czarno.

Co dalej?

Ano chodzi mi po głowie kilka pomysłów. Mój Pingwin osobistościowy wysłał mi fotkę, która mnie zaintrygowała. SM 03 została wydana w 1:45, platformę też by się znalazło. Rozmawialiśmy też o minidioramce przedstawiającej Adolfika wyciągającego z wachlarza jakąś inną lokomotywę. Na razie nic nie jest jeszcze ustalone, a sprawa przechodzi w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Fotka znaleziona w sieci

Fotka znaleziona w sieci

Wymiary modelu

Długość: 7 cm
Wysokość: 6,5 cm
Szerokość: 7 cm

Galeria końcowa modelu

Fotki mojego Adolfika są autorstwa Maćka F. – wielkie dzięki! Do fotek użyta jest jedna sekcja laserowo ciętych torów wydawnictwa Answer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange