Menu

Życzenia noworoczne

31 grudnia 2018 - Inne

Do siego roku!

W imieniu załogi, wszystkim czytelnikom i sympatykom najserdeczniejsze kartonowo kolejowe życzenia składa Ojciec Prowadzący. Oby Wam (i nam) nie brakło czasu ani pieniążków na nasze wspaniałe hobby, niech projektanci projektują, wydawcy wydają a “kartonowakolej.pl” toczy się po internetowym torze. Obyśmy się znów mogli spotkać na konkursach i imprezach i spędzić tak radosny czas, jak w ubiegłych latach.

A co się działo w 2018?

Ano bywaliśmy tu i ówdzie. Sklejaliśmy modele z młodzieżą na kilku imprezach kolejowych, jeździliśmy kolejkami elektrycznymi z dzieciakami (to głównie Adaś), zorganizowaliśmy dwie edycje konkursu “nie dla leniwych”, ufundowaliśmy nagrody w kilu konkursach modelarskich. Wystawialiśmy nasze modele na kilku imprezach modelarskich oraz w muzeach.

Na stronie odnotowaliśmy 107 844 odwiedzin głównie z krajów europejskich, ale mamy także czytelników w USA, Brazylii, Japonii i Izraelu (wzięte z top 25 krajów). Używacie głównie: Chrome (42%), Firefoxa (26%) i – o dziwo! – Internet Explorera (8%). Komputera używało 80% z Was, a 20% urządzeń mobilnych.

Najczęściej wyszukiwane frazy:

Kilka słów podziękowania

Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować Adamowi i Patrykowi, którzy są ze mną w zasadzie od początku, wnosząc do naszego przedsięwzięcia sporo swojego czasu i energii. Adaś jest samotnym, lecz bardzo aktywnym reprezentantem kartonowej kolei na terenie Wielkopolski.

Dziękuję kolegom, którzy w tym roku wyrazili chęć dołączenia do grona i zaczęli wspierać nas pisaniem artykułów, sponsorowaniem nagród w konkursach czy wystawiennictwem na imprezach. Dziękuję Zdzisiowi Rusinowskiemu za jego ponadprzeciętny perfekcjonizm, Irkowi Hulbójowi za “przecieki” z klejenia surówek, Hubertowi Przysiwkowi za nagrody i (jak na razie) obietnicę napisania kilku artykułów na portalu.

Serdeczne uściski przesyłam całej ekipie Stacji Muzeum. To świetna ekipa kolejowych entuzjastów, z którą współpracujemy coraz intensywniej.

Podziękowania i uściski należą się także Agnieszce i Stefanowi Stachowiczom ze sklepu KOTEBI. Oby nasza współpraca w krzewieniu kwitła jak do tej pory. Stefan czuwa także nad meteorytyką naszych wpisów korygując często nieścisłości w dziedzinie chemii modelarskiej, a także hojnie wspiera pulę nagród w naszych konkursach.

Na osobne podziękowania zasługuje także uznany modelarz i projektant modeli Zdzisław Kołoda. Od pewnego czasu współpracujemy na polu krzewienia modelarstwa kartonowego wśród młodzieży, a Zdzisiu eksponuje logo kartonowej kolei.

Ogromne podziękowania i serdeczności kieruję do wszystkich kolegów modelarzy, z którymi spotykamy się na imprezach modelarskich, forach internetowych czy na fejsbókach. Brakło miejsca na wymienienie wszystkich z nazwiska, jednak jesteście mnie mniej ważni. Raduje mnie, że możemy się podzielić doświadczeniami, wiedzą (a czasem także uszczypliwościami 😉 ). Wśród tego zacnego grona są modelarze z za granicy (Czechy, Słowacja, Japonia, Austria, Niemcy, Rosja).

Jestem dumny z tego, ze kartonowakolej.pl staje się rozpoznawalną marką wśród modelarzy i nie tylko. To dzięki Wam!!! DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!
Ojciec Prowadzący: Marcn “Viking_BB” Jakubiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange