Menu

Zastal 410d – relacja konkursowa

28 lutego 2018 - Darmowy model, Modele naszych czytelników, Relacja z budowy

Taki mały szkrabek, a cieszy się sporym zainteresowaniem. Przedstawiamy kolejną relację konkursową z budowy małej spalinówki z Zastala. Tym razem autorem jest Piotr Kołoda (młodziak).

Witam. Mam na imię Piotrek…

…i jestem modelarzem zajmującym się skalą H0 – czyli modelami pomniejszonymi 87 razy. Pewnego wieczoru tata powiedział mi, że jest konkurs modelarski, a jako że bardzo lubię sklejać modele, zdecydowałem się wziąć udział.

Długo szukałem modelu, ponieważ wiele modeli mi się podobało, i nie umiałem wybrać co skleić. Ostatecznie wybrałem lokomotywę 410d ze względu na to, że jest w skali H0 i będzie uzupełnieniem mojej kolekcji modeli. Model wydawał mi się najbardziej optymalny dla mnie.

Zaraz jak wydrukowałem wybraną lokomotywkę, usiadłem do pracy, miałem również małych kibiców – pojawiają się czasami na zdjęciach.
Wycięcie i sklejenie zajęło mi około półtorej godziny. Samo sklejenie nie było specjalnie trudne i nie wymagało dużych umiejętności.

Wykonane modelu było bardzo proste i przyjemne, polecam każdemu chociaż raz spróbować modelarstwa by zobaczyć jakie to jest fajne.

Galeria modelu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange