Menu

Trzecia edycja konkursu “Nie dla leniwych”

21 marca 2019 - Inne

WAŻNE!!!! Przedłużamy konkurs o tydzień!!!

Na wasze prace czekamy jeszcze przez 7 dni – do końca miesiąca czerwca!!!

Pamiętacie konkurs “nie dla leniwych”? Ruszamy z kolejną – TRZECIĄ EDYCJĄ!

Sklej, sfotografuj, opisz…

Wybierz jeden z modeli udostępnionych w naszej pobieralni (może być kilka, jeśli chcesz zrobić cały pociąg). Zrób kilka fotek z poszczególnych etapów budowy modelu. Napisz relację z budowy obejmującą opis kolejności klejenia części oraz krótkie podsumowanie pracy.

Młodziaki (do 16 roku życia włącznie.)

Oczekujemy co najmniej 6 przyzwoitych fotek modelu w trakcie budowy oraz co najmniej 2 fotek gotowego modelu. Tekstu nie powinno być mniej niż 8 zdań.

Starszaki (powyżej 16 lat)

Jeśli prześlesz mniej niż 10 fotek z budowy i 4 fotki gotowego modelu, to się obrazimy! Marzy nam się tekst podzielony na 6 lub więcej akapitów oraz krótkie podsumowanie, a także słowa zachęty do klejenia modeli kierowane do młodszych kolegów.

Co, jak, gdzie, kiedy…

Konkurs potrwa przez całą wiosnę: rozpoczynamy w Jare Gody (21 marca) 2019, i czekamy na Wasze prace do Kupały (23 czerwca) 2019. Prace należy przesyłać e-mailem na adres: konkurs@kartonowakolej.pl. Przesłane opracowania będą sukcesywnie prezentowane na naszym portalu.
Do końca czerwca komisja w składzie redakcji k.k. wybierze najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej i ogłosi wyniki na stronach portalu oraz facebooku.

Nagrodami w konkursie będą kolejowe modele kartonowe polskich wydawnictw, książki o tematyce modelarskiej i może coś jeszcze.

P.S. 9 kwietnia

Dziś fotki modeli od kolegi Zdzisława Kołody (temu facetowi należy się honorowe obywatelstwo Kartonowej Kolei!!!) oraz Konduktora KŚ oraz Ojca Prowadzącego.

Książka jest także sprzedawana na fejsbukowym profilu Przemka. Część dochodu przeznaczona jest na rehabilitację ciężko chorych córek jednego z gliwickich modelarzy.

P.S. 19 maja

Do nagród dołączają: Wycinanka EP 05 od Pingwiniastego oraz słowackie dostawczaki od Ojca Prowadzącego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange