Menu

Nadchodzi nieuniknione

8 marca 2018 - Inne

Niestety, postęp technologiczny dogonił i naszą stronkę. Stary ze mnie Viking, nie siedzę na FB 24 h/dobę, nie mam smartfołna, a wpisy na stronie robię nadal w trybie tekstowym, a nie wizualnym. Dlatego też przy zakładaniu strony zupełnie zmarginalizowałem kwestię jej wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Świat jednak nieubłaganie gna do przodu i coraz więcej ludzi ogląda internet w telefonach. Signum tempora 🙁

Nadszeedł czas, aby zmienić szablon naszej strony na responsywny czyli taki, który nadaje się do oglądania na komputerze oraz na telefonie. Użycie takiego szablonu ma także kolosalny wpływ na pojawianie się strony w wyszukiwarkach. Zatem rad nie rad, szukam ostatnio “responsywnej skórki”. Zdaję sobie sprawę, że nie znajdę identycznej jak dotychczasowa, jednak postaram się, aby nowy wygląd i układ strony był jak najbardziej zbliżony do obecnego.

Do momentu wybrania nowego szablonu, może się zdarzyć, że strona będzie się zachowywać nieco dziwnie, i zmieniać swój wygląd. Nie przejmujcie się tym. Zmienność decyzji potwierdza ciągłość dowodzenia!

Pozdrawiam Was gorąco:
Ojciec Założyciel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange