Menu

Konkurs “nie dla leniwych”

28 grudnia 2017 - Inne

Tak sobie siedzimy i dumamy (Viking i Pingwiniasty), że może rozdalibyśmy jakieś modele, ale też nie za darmo…
…i co by tu napisać…
…może konkurs jakiś…
…ale, żeby nie było za łatwo!
…za trudno też nie może być…
NIECH ZROBIĄ COŚ ZA NAS!!! 🙂

Ogłaszamy KONKURS!

Sklej, sfotografuj, opisz…

Wybierz jeden z modeli udostępnionych w naszej pobieralni. Zrób kilka fotek z poszczególnych etapów budowy modelu. Napisz relację z budowy obejmującą opis kolejności klejenia części oraz krótkie podsumowanie pracy.

Młodziaki (do 16 roku życia włącznie.)

Oczekujemy co najmniej 6 przyzwoitych fotek modelu w trakcie budowy oraz 2 fotek gotowego modelu. Tekstu nie powinno być mniej niż 8 zdań.

Starszaki (powyżej 16 lat)

Jeśli prześlesz mniej niż 10 fotek z budowy i 4 fotki gotowego modelu, to się obrazimy! Marzy nam się tekst podzielony na 6 lub więcej akapitów oraz krótkie podsumowanie, a także słowa zachęty do klejenia modeli kierowane do młodszych kolegów.

Co, jak, gdzie, kiedy…

Konkurs rozpoczynamy dziś, i czekamy na Wasze prace do północy 28 lutego 2018 21 marca. Prace należy przesyłać e-mailem na adres: konkurs@kartonowakolej.pl. Przesłane opracowania będą sukcesywnie prezentowane na naszym portalu.
Do 10 marca komisja w składzie redakcji k.k. wybierze najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej i ogłosi wyniki na stronach portalu oraz facebooku.

Nagrodami w konkursie będą kolejowe modele kartonowe polskich wydawnictw, książki o tematyce modelarskiej i może coś jeszcze.

Poza Kartonową Koleją sponsorami nagród są:

Aktualizacja 07-02-2018

Odebrałem dziś kolejne nagrody do naszego konkursu. Pan Wojciech postanowił przekazać dwa cymesiki wydawnicze – książki “Modelarstwo kolejowe” J. Janowskiego wyd. II (pierwsze wydanie tej książki było 35 lat temu dla mnie objawieniem) oraz “Kolejnictwo” S. Smolisa – mini poradnik z 1972 roku!!! Ogromnie dziękujemy i mamy nadzieję, że dla laureatów będzie to prezent o nieocenionej wartości!

Aktualizacjia 28-02-2018

Przedłużamy konkurs do Jarych Godów!!! W pierwszy dzień wiosny upływa termin przesyłania prac!

Ponadto do grona sponsorów nagród dołączył Referat Kultury, Sportu i Promocji Gminy Nowe Skalmierzyce. Włodarzom miasta serdecznie dziękujemy, a czytelnikom przypominamy, że to miasto o długich tradycjach kolejowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange