Menu

Jesienna edycja konkursu “Nie dla leniwych!”

22 września 2018 - Inne

Pamietacie konkurs “nie dla leniwych”? Nam bardzo spodobała się jego forrmuła, postanowiliśmy zatem że jesienią tego roku odbędzie się jego DRUGA EDYCJA!

Sklej, sfotografuj, opisz…

Wybierz jeden z modeli udostępnionych w naszej pobieralni (może być kilka, jesli chcesz zrobić cały pociąg). Zrób kilka fotek z poszczególnych etapów budowy modelu. Napisz relację z budowy obejmującą opis kolejności klejenia części oraz krótkie podsumowanie pracy.
Młodziaki (do 16 roku życia włącznie.)

Oczekujemy co najmniej 6 przyzwoitych fotek modelu w trakcie budowy oraz co najmniej 2 fotek gotowego modelu. Tekstu nie powinno być mniej niż 8 zdań.
Starszaki (powyżej 16 lat)

Jeśli prześlesz mniej niż 10 fotek z budowy i 4 fotki gotowego modelu, to się obrazimy! Marzy nam się tekst podzielony na 6 lub więcej akapitów oraz krótkie podsumowanie, a także słowa zachęty do klejenia modeli kierowane do młodszych kolegów.

Co, jak, gdzie, kiedy…

Konkurs potrwa przez całą jesień: rozpoczynamy w Święto Plonów (23 września), i czekamy na Wasze prace do północy Szczodrych Godów (24 grudnia) 2018. Prace należy przesyłać e-mailem na adres: konkurs@kartonowakolej.pl. Przesłane opracowania będą sukcesywnie prezentowane na naszym portalu.
Do Sylwestra komisja w składzie redakcji k.k. wybierze najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej i ogłosi wyniki na stronach portalu oraz facebooku.

Nagrodami w konkursie będą kolejowe modele kartonowe polskich wydawnictw, książki o tematyce modelarskiej i może coś jeszcze.

Sponsorami nagród są:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange