Menu

Czwarta edycja konkursu “Nie dla leniwych”

31 października 2019 - Inne

WAŻNE!!!! Przedłużamy konkurs o tydzień!!!

Pamiętacie konkurs “nie dla leniwych”? Ruszamy z kolejną – CZWARTĄ EDYCJĄ!

Sklej, sfotografuj, opisz…

Wybierz jeden z modeli udostępnionych w naszej pobieralni (może być kilka, jeśli chcesz zrobić cały pociąg). Zrób kilka fotek z poszczególnych etapów budowy modelu. Napisz relację z budowy obejmującą opis kolejności klejenia części oraz krótkie podsumowanie pracy.

Młodziaki (do 16 roku życia włącznie.)

Oczekujemy co najmniej 6 przyzwoitych fotek modelu w trakcie budowy oraz co najmniej 2 fotek gotowego modelu. Tekstu nie powinno być mniej niż 8 zdań.

Starszaki (powyżej 16 lat)

Jeśli prześlesz mniej niż 10 fotek z budowy i 4 fotki gotowego modelu, to się obrazimy! Marzy nam się tekst podzielony na 6 lub więcej akapitów oraz krótkie podsumowanie, a także słowa zachęty do klejenia modeli kierowane do młodszych kolegów.

Co, jak, gdzie, kiedy…

Konkurs potrwa przez całą wiosnę: rozpoczynamy w Halloween (31 października) 2019, i czekamy na Wasze prace do ostatniego lutego (pamiętajcie o przestępności) 2020. Prace należy przesyłać e-mailem na adres: konkurs@kartonowakolej.pl. Przesłane opracowania będą sukcesywnie prezentowane na naszym portalu.
W marcu 2020 komisja w składzie redakcji k.k. wybierze najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej i ogłosi wyniki na stronach portalu oraz facebooku.

Nagrodami w konkursie będą kolejowe modele kartonowe polskich wydawnictw, książki o tematyce modelarskiej i może coś jeszcze. Fundatorami nagród są: załoga kartonowej kolei, kolega Jerzy Ziobrowski, miasto Nowe Skalmierzyce.

Aktualizacja 08-12-2019

Do puli nagród dołączyły książki “Być jak konduktor” podarowane nam przez autora – Przemysława Brycha znanego jako Konduktor KŚ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange