Menu

Adamowe jesienne podsumowanie dwóch wystaw modelarskich

14 października 2018 - Impreza kolejowa, Imprezy modelarskie, Inne

W tym roku ze względu na ogromną ilość obowiązków jakie zwaliły mi się na głowę udało mi się czynnie brać udział w dwóch imprezach modelarskich: X Kaliskich Dniach Pasjonata i Modelarza oraz V Pleszewskich Spotkaniach Kolekcjonerskich.

I tutaj i tutaj dzielnie reprezentowałem Naszą Kartonową Kolej zarówno strojem służbowym jak i ulotkami oraz w rozmowach z wieloma odwiedzającymi wystawy.

Niestety, kolej w kartonie to temat niszowy, przez co w zasadzie tylko ja i jeden kolega (o którym później) prezentowaliśmy tą część modelarstwa. Szczęśliwie jednak było kilka ekspozycji około-kolejowych, które pokrótce prezentuję poniżej:

A oto prawdziwa perełka wystawy w Kaliszu: grill ogrodowy wielkości prawdziwego parowoziku wąskotorowego. Po prostu OGIEŃ ! Dla pokazania rozmiarów zamiast monety użyłem swojego Kuby 🙂

A teraz kartony maści wszelakiej:

Jak zauważyliście, na kilku zdjęciach widać model działa Leopold z GPM w zestawie z WR360 z Modelika. Autorem tych modeli jest mój kolega Jacek Guźniczak, który właśnie za ten zestaw został wyróżniony dyplomem, pucharem i modelem kartonowym ufundowanymi prze Kartonową Kolej. Nagrodę wręczał sam Prezydent Kalisza.

Gratuluję modelu i wyróżnienia.

Sezon wystawowy powoli dobiega końca, więc czas szykować coś nowego już na rok następny.

Pozdrawiam kolejowo.

Adam

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że nie jesteś robotem *

Secured By miniOrange